Doporučení

Reference

Proč se mnou spolupracovat? Zeptala jsem se těch, co už to zkusili:

S Ivou jsem spolupracovala při tvorbě dvou velkých webů pro naši firmu (www.aquacolors.eu a www.signumcz.com). Na spolupráci se mi nejvíce líbilo, že její návrhy webů byly skutečně šité na míru našim potřebám, byla zde pečlivě udělaná analýza a všechny nezbytné kroky k tomu, aby web fungoval. Také jsem velice ocenila osobní přístup a moc mě v celém procesu bavily naše kreativní porady, kdy Iva hledala řešení, jak převést moje nápady na web tak, aby vše působilo jednoduše, přehledně a zajímavě. Pro mě je Iva UX specialista, kterému skutečně důvěřuji. Vím že mě při spolupráci nebude ohromovat milionem marketingových "cool" frází a pouček, ani dokonalou imageí marketingového "týpka", kterých je dnes všude plno, ale že mi místo toho bude naslouchat a bude se mnou hledat jednoduché, jasné a fungující řešení webu.
Mám pocit, že Iva dokáže svým webům vdechnout duši a příběh, což je přidaná hodnota, na kterou jsem u jiných UX designérů zatím nenarazila.

Lea Rozsívalovámarketingová ředitelka, Signum, s.r.o.

S Ivanou spolupracuji od roku 2013. Vždycky jsem se na ni mohl spolehnout, ať už jako klient nebo později jako kolega. Nad projekty i jednotlivými činnostmi přemýšlí v souvislostech, jde do hloubky a má smysl pro detail, ale zároveň dokáže abstrahovat od nepodstatných věcí. Nedělá marketing pro marketing, ale vždycky myslí na reálný, pragmatický efekt, ať už tvoří UX návrh nebo texty pro web. Pořád něco studuje v oboru i mimo něj, takže má velký rozhled a přesah do mnoha profesí. Spolupráce s ní je efektivní, protože přesně ví, co dělá, dodržuje termíny atd., atd., a zároveň je to spolupráce moc příjemná. Takže nakonec nevíte, na co se těšíte více, jestli na výsledky Ivaniny práce anebo na to, že se zase budete moci potkat a prohodit pár slov. Iva je prostě profík a fajn člověk. A to je moc povedená kombinace.

Jakub Rašspecialista online marketingu, www.jakubras.cz

S Ivanou jsem spolupracoval na několika projektech a jako designérku ji mohu doporučit. Pokud se v projektu vyskytne nějaký problém, nezamete ho pod stůl, ale začne ho proaktivně řešit a z mojí zkušenosti dokáže najít i taková řešení, která nejsou na první pohled vidět. Rychle se orientuje v nové problematice, je zvyklá sama zjišťovat, co jak funguje a díky tomu má zajímavé přesahy do různých oborů.

Josef Foltaspecialista online marketingu, linkedin.com/in/pepafolta/, www.pepafolta.cz

Pracovala jsem s Ivanou téměř devět let v jejím e-shopu a za tu dobu se z nás stal sehraný tým. Ivana mně vždycky fascinovala tím, jak dokáže sledovat vývoj a nejnovější trendy v on-line světě. Neustále na sobě pracuje a tím, že se zdokonaluje jako člověk, vidí věci v souvislostech a opravdu o nich do hloubky přemýšlí. Je inteligentní, bystrá a vtipná, nebojí se jít s kůží na trh – a umí nakazit nadšením i poměrně skeptického člověka (jako jsem třeba já). Pokud s ní budete spolupracovat, zahrne vás nápady, novinkami a navrhne překvapivé řešení. Je prostě vizionář.

Lucie Jandošovásprávce v latkovepleny.cz

S Ivanou jsem spolupracovala na tvorbě webových stránek pro osobní konzultace. Velmi profesionálně mě provedla celým procesem od ujasnění si celého záměru, přes vytvoření a úpravy obsahu pro potřeby a možnosti webu až k designu, technické realizaci i následnému školení a předání do provozu. Osobně se mi nejvíce líbilo, jak Ivana zredukovala záplavu mých textů a nápadů co na stránkách mít, do velmi funkční, přehledné a pěkné formy. Také jsem velmi ocenila její osobní a podporující přístup během celého procesu.

Lucie BužkováOFI Support team leader, Tesco, linkedin/luciebuzkova

S Ivanou jsme spolupracovaly na několika projektech - od nového loga pro firmu, přes on-line zakázky, letáky až například po výstavní stánky aj. Zadání měla vždy pečlivě připravené. Svůj cit pro UX a texty nezapřela ani při přípravě podkladů pro tiskoviny, kdy jsem od ní obdržela základní schéma rozvržení. Spolupráce s ní byla příjemná a pohodová.

Petra Gregušovágrafička, www.gregusova.cz