Ukázky projektů

Aquacolors Poreč

Redesign webu pro největší aquapark v Chorvatsku

Redesign webu, který si v sezóně prohlíží přes 3000 návštěvníků denně, jsme tvořili v 5 jazykových mutacích. Moc fajn projekt v dobrém týmu. Moje práce? Úvodní výzkum, návrh informační struktury a obsahu, příprava wireframů, UX návrh rozhraní pro online nákup vstupenek, uživatelské testování. 

CamStreamer 

aplikace pro streamování videa přímo z IP kamery

Camstreamer je unikátní aplikace, která se nahrává přímo do IP kamery. Vyvíjí jí česká firma a prodává se do celého světa. Ve vývojovém týmu chyběl UX designer, takže aplikace i web na její propagaci postrádal uživatelskou přívětivost. Navrhla jsem zjednodušený proces objednání aplikace i nastavení jejích základních parametrů.

Signum

5 webů, 6 jazyků, 5 zemí, 
jedna přehledná struktura

Firma Signum vyrobila třeba nádhernou konstrukci londýnského nádraží King's cross. Z původního webu byste to ale nepoznali. Vytvořila jsem nový návrh ve formě wireframu a otextovala ho. Grafik pozvedl design na potřebnou úroveň. Ve vývoji webů dále pokračujeme, protože před zahájením projektu jsme neměli čas na pořádný výzkum ani uživatelské testování.

Dialog

aplikace pro neslyšící a web na její propagaci

Spolupracovala jsem na návrhu a textaci propagačního webu i na samotné mobilní aplikaci. Aplikace pomáhá sluchově postiženým komunikovat - převádí slova, která jim říkáte, na text. Musí být maximálně jednoduchá.

Česká filharmonie

uživatelské testování a články na blogu

Pro Českou filharmonii jsem organizovala a vedla uživatelské testování nového webu během spolupráce s firmou Perspectivo, která se jí stará o online marketing. A také pro web psala články. Třeba reportáž ze dne otevřených dveří v Rudolfinu. Kromě textů jsem vybírala i fotografie. A taky si akci dost užila.

eVodník

aplikace k zařízení, které odhaluje úniky vody

eVodník je nově vyvinuté zařízení, které měří spotřebu vody a dokáže zjistit i její úniky. Začíná se montovat do rodinných domů a my jsme měli za úkol upravit aplikaci pro jeho správu tak, aby ji zvládali i běžní uživatelé a ještě z toho měli příjemný zážitek. Do té doby byla hodně technická a uživatelsky nepřívětivá.

Žena za volantem

články do magazínu pro aktivní řidičky

Do magazínu pro ženy – řidičky jsem přispívala pravidelně několik let. S kolegyní jsme vytvořily sérii praktických článků, kterým by měli rozumnět i ženy, pro které auto není koníček, ale normální součást života. Nezajímají je odborné termíny, ale jak si vybrat auto pro rodinu nebo jak začít řídit po dlouhé pauze.